Forbundsstyret er Norsk Jernbaneforbunds høyeste myndighet mellom landsmøtene og velges hvert fjerde år:

 

Jane B. Sæthre
Forbundsleder
Mobil: 908 78 583
Epost: jane.sethre@njf.no

Torfinn Håverstad
Nestleder
Mobil: 916 77 651
Epost: hovtor@njf.no

Audun Sør-Reime
Opplysningssekretær
Mobil: 911 29 195
Epost: asr@njf.no

Tor Egil Pålerud
Forbundssekretær, øk.ansv.
Mobil: 481 04 309
Epost: tep@njf.no

Petter Trønnes
Forbundssekretær
Mobil: 901 83 163
Epost: petter@njf.no

Bianca Fedje
Forbundssekretær
Mobil: 916 51 978
Epost: bianca@njf.no

Vidar Flåm
Administrasjons- og ledelsespersonalets fagforening
Mobil: 481 60 689
Epost: vidar.flam@vy.no

Kai Kristiansen
Klargjøringspersonalets Fagforening
Mobil: 976 39 312
Epost:kaikris@online.no

Ole Strøm
Baneservice Fellesforening
Mobil: 916 14 356
Epost: ost@baneservice.no

Rune Dahlen
Landsrådet for trafikk, teknikk og administrasjon
Mobil: 414 21 017
Epost: dahrun@banenor.no

Terje Wold
Landsrådet for trafikk, teknikk og administrasjon
Mobil: 916 57 580
Epost: terje.wold@banenor.no

Ove Sindre Lund
Konduktørenes landsråd
Mobil: 911 29 196
Epost: ove.sindre.lund@vy.no

Per Egil Rustberggard
Konduktørenes landsråd
Telefon: 901 55 230
Epost: per-egil.rustberggard@vy.no

Dag-Arne Johansen
Verkstedpersonalets landsråd
Mobil: 916 52 144
Epost: dag-arne.johansen@mantena.org

Torbjørn Støre
Verkstedpersonalets landsråd
Mobil: 917 95 370
Epost: torbjorn.store@mantena.org

Ola Rune Kleiven
Banepersonalets landsråd
Mobil: 916 73 799
Epost: ola.rune.kleiven@spordrift.no

Finn Arne Solberg
NJF Buss landsråd
Mobil: 458 33 169
Epost: htv@njfbuss.no

Monica Oshaug
NJF Buss landsråd
Mobil: 970 68 289
Epost: monica.oshaug@njfbuss.no

Janina Hortmann
Elektropersonalets landsråd
Mobil: 916 72 680
Epost: janina.hortman@spordrift.no

Mariann Ravnanger Nilsen
Cargo-landsrådet
Mobil: 994 50 731
Epost: mariann.ravnanger.nilsen@cargonet.no

Bente Sandaker
Entur landsforening
Mobil: 986 39 093
Epost: bente.sandaker@entur.org

Per Stene
Flytogforeningen
Mobil: 948 96 949
Epost: per.stene@flytoget.no

Morten Knudsen
Sørlandsbanens konduktørforening
Mobil: 480 98 930
Epost: morten.knudsen@outlook.com

Marius Langseth
Konduktørforeningen SJ Nord
Mobil: 970 84 436
Epost: MariusSatyan.Langseth@sj.no

Simon Olaisen
Narvik Fellesorganisasjon
Mobil: 913 68 187
Epost: simon.olaisen@banenor.no

Cecilie Barmoen
Ungdomsrepresentant
Mobil: 924 26 869
Epost: cecilie.knapaas.barmoen@banenor.no