Konduktørenes landsråd organiserer konduktøraspiranter, overkonduktører, togkontrollører og konduktørledere i Vy, overkonduktører i Gjøvikbanen AS, samt noen administrative stillinger i Vy. 

Adresse:
Møllergata 10, 0179 Oslo

Epost:
konduktorenes.landsrad@vy.no

Styret

Leder:
Ove Sindre Lund
Adresse: Vevelstadåsen 19, 1405 Langhus
Epost: ove.lund10@gmail.com
Mobil: 911 29 196

Nestleder:
Rolf-Åge Smith
Adresse: Storgata 10, 2390 Moelv
Epost: rolf.smith@vy.no
Telefon: 924 64 297

Sekretær/kasserer:
Per-Egil Rustberggard
Adresse: Viskevegen 6, 3570 ÅL
Epost: per.egil.rustberggard@vy.no
Telefon: 901 55 230

Foreninger/klubber

Oslo Distrikt Konduktørforening
Møllergt.10, 0179  Oslo
Epost: odkf@odkf.no

Leder: Eli Ingeborg Baadstøe-Ostrø
Epost: leder@odkf.no
Mobil: 938 61 757

Drammen  Distrikt Konduktørforening
Epost: kondfor.drammen@vy.no

Leder: Nils Olav Slette
Epost: nils.olav.slette@vy.no
Mobil: 958 81 134

Konduktørforeningen Hamar 
Epost: konduktorforeningenH@vy.no

Leder: Ole Andre Folde
Epost: ole.andre.folde@vy.no
Mobil: 413 13 607

Bergensbanen Konduktørforening
Epost: bbkf1896@gmail.com

Leder: Kenneth Brunborg
Mobil: 980 04 247
Epost: kbrunb@gmail.com

Foreningen NJF Gjøvikbanen avd. 49
Epost: njf.gjovikbanen@nsb.no

Leder: Rolf Åge Smith
Epost: rolf.age.smith@gmail.com
Mobil: 924 64 297

Landsforeninger:

Sørlandsbanen Konduktørforening
Epost: leder@skforening.no

Leder: Morten Knutsen
Epost: morten.knudsen@outlook.com
Mobil: 480 98 930

Konduktørforeningen SJ NORD

Leder: Jan Asbjørn Moe
Epost: janasbjorn.moe@sj.no
Mobil: 908 62 398