Landsrådet for trafikk, teknikk og administrasjon (LTTA) organisert de som jobber innen trafikkstyring, teknikk og administrasjon. Landsrådet har foreninger i Drammen, Oslo, Bergen, Trondheim og en klubb i Narvik.

Kontor:
Schweigaardsgate 12, 0185 Oslo<br

Leder: Rune Dahlen
Epost: dahrun@banenor.no
Mobil: 41 42 10 17

Nestleder: Lars Øyvind Sannes
Epost: lars.oyvind.sannes@banenor.no
Mobil: 916 57 236

Kasserer/sekretær: Terje Wold
Epost: terje.wold@banenor.no
Telefon: 22 45 75 80
Mobil: 916 57 580

 

Foreninger/klubber

FTTA Øst
Leder: Linn Karen Carlsen
Epost: Linn.karen.carlsen@banenor.no
Telefon: 930 12 609
Nettside: http://njf-for.no/

FTTA Sør
Leder: Kurt Jensen
Epost: kurt.jensen@banenor.no
Telefon: 916 59 943

FTTA Vest
Leder: Karl Morten Undal
Epost: karl.morten.undal@banenor.no
Telefon: 916 66 080

FTTA Nord
Leder: Janne Grauer Myrvoll
Epost: janne.grauer.myrvoll@banenor.no
Telefon: 958 53 789

Klubb Narvik
Leder: Simon Olaisen
Epost: simon.olaisen@banenor.no
Telefon: 913 68 187