Cargo landsrådet

Cargo landsrådet 2018-02-05T13:18:24+00:00

Cargo landsrådet organiserer i hovedsak skifte- og terminalarbeidere i CargoNet AS, Terminaldrift AS, Cargo Link AS (skiftere, maskin- og kranførere), kontoransatte, salgsmedarbeidereog mellomledere, samt ledere med linjeansvar innfor de faggrupper som er nevnt innenfor CargoNet AS.

Kontor:
Schweigaardsgate 7, 0185 Oslo
Telefon: 231 – 51993

Leder: Kåre Wikdahl
Adresse: Østmarkveien 63, 7040 Trondheim
Epost: karew@cargonet.no
Telefon: 73 51 21 48
Mobil: 916 72 208

Nestleder: Kjell Nilsen
Adresse: Juniovei 12, 5173 Loddefjord
Epost: kjellni@cargonet.no
Mobil: 916 66 199

Kasserer: Bjørn Olav Bergsløkken
Adresse: 2265 Namnå
Epost: bergsloe@online.no
Mobil: 915 69287

Sekretær: Amanda Eldnes
Adresse: Trondheimsveien 47,0560 Oslo
Epost: aeldnes@cargonet.no
Mobil: 46482568

Foreninger

CargoNet Personaleforening, Øst
Schweigaardsgate 12
0185 Oslo

Epost: cargonet.personalforening.ost@cargonet.no
Telefon: 24 08 63 97

Leder: Frode Åsen
Adresse: Christian Michelsens vei 91, 1472 Fjellhamar
Epost: frode.asen@cargonet.no
Telefon: 48242897

Administrasjonspersonalets forening CargoNet
Platousgate, Oslo

Leder: Amanda Eldnes
Epost: amandae@cargonet.no
Mobil: 464 82 568

Personalforeningen i CargoNet Sør/Vest
Bergen

Leder: Kjell Nilsen
Epost: kjellni@cargonet.no
Mobil: 916 66 199

Cargonet Personalforening Nord
Trondheim
Epost: cargonet.personalforeing.nord@cargonet.no

Leder: Bjørnar Falstad
Epost: Bjornar.Falstad@cargonet.no
Mobil: 951 68 201

Jernbanens Godsforening avd. 69.
Hovedtillitsvalgt: Eicke Rubenoweicke
Epost:rubenoweicke@gmail.com
Mobil:

 

Klubber

Cargonetpersonalets Klubb, Narvik
Leder: Hans Olav Wold
Epost: howold@cargonet.no
Mobil: 911 83 615

Cargo-klubben Alnabru
Leder:  Frode Åsen
Epost: frode.asen@cargonet.no
Mobil: 48242897